Projektogrodu24.pl - projektowanie ogrodów online
Indywidualny projekt ogrodu przez internet

Czy da się wykonać projekt ogrodu online - bez wizyty u klienta?

Coraz więcej usług jest dostępnych jest przez internet. Kto by się spodziewał, że wymiana złotówek na walutę kraju, do którego się wybieramy na wakacje, może się odbyć bez wizyty w kantorze. Albo, że możliwy stanie się zakup ubezpieczenia bez wychodzenia z domu.

Podobne zmiany zaszły w zakresie projektowania ogrodów. Obecne możliwości techniczne sprawiły, że tego typu projektowanie również może być realizowane bez fizycznej obecności projektanta na posesji klienta.

Oczywiście nie każdy ogród da się zaprojektować przez internet. W szczególności dotyczy to ogrodów
wyjątkowo dużych czy takich, które chcemy stworzyć, bazując na już istniejących elementach krajobrazu (np. w postaci starych drzew, stawu czy naturalnych skarp). Jednak w większości przypadków, gdy chcemy profesjonalnie zaaranżować mały przydomowy ogród, przygotowanie projektu online okazuje się najwygodniejszym, najszybszym i najkorzystniejszym cenowo wyborem.

Jak to działa?

Proces projektowania ogrodu przez internet jest bardzo przejrzysty. Składa się z trzech etapów.

Krok 1
Wypełniasz przygotowaną na stronie ankietę - im więcej szczegółowych informacji prześlesz, tym projekt będzie bardziej dopasowany do Twoich oczekiwań i potrzeb.
Krok 2
Wysyłasz zdjęcia ogrodu i skany mapek.
Krok 3
Otrzymujesz gotowy projekt.

Zalety projektu wykonywanego zdalnie

Szybkość realizacji zlecenia

Wprowadzenie opisanej powyżej formy współpracy sprawia, że cały proces projektowania ogrodu - od wypełnienia ankiety, dosłania zdjęć i mapek, do przesłania gotowego projektu ogrodu - przebiega znacznie szybciej niż w podczas tradycyjnego projektowania. Klient terminowo otrzymuje indywidualny projekt ogrodu i niezwłocznie możecie przystąpić do etapu realizacji.

Przystępne ceny

Wprowadzenie zdalnej formy współpracy, podczas której wyeliminowane są przykład koszty dojazdu projektanta na działkę, umożliwia zaproponowanie cen przystępnych dla znacznie szerszego niż dotychczas grona odbiorców.

Zasięg ogólnokrajowy

W związku z tym, że nie jest konieczna obecność architekta krajobrazu na działce, usługi mogą być oferowane klientom z całej Polski. Nie jest ważne, czy mieszkasz nad morzem, czy w małej wiosce w Beskidach – dzięki zdalnej formie współpracy Twój ogród zostanie zaprojektowany szybko i w przystępnej cenie.

Nasi partnerzy
Przy domu
e-rosa
Euro Ogrod
Ogrodniczy
Groupon
PayU

W naszej bazie mamy juz ponad 150 firm z całej Polski!
Teraz nie musisz już szukać wykonawcy, bo to oni zgłoszą się do Ciebie.

Zapytaj o ofertę
FUNDUSZE EUROPEJSKIE - DLA ROZWOJU INNOWACYJNEJ GOSPODARKI "DOTACJE NA INNOWACJE - INWESTUJEMY W WASZĄ PRZYSZŁOŚĆ"
© Projektogrodu24.pl - projektowanie ogrodów online